Fun$!t€ Pr!nc€$s

Vyhodnocení první bleskovky...

8. srpna 2010 v 12:42 | >>°°Pr!nc€$s*<<
A máme tu vyhodnocení první bleskovky!...Tak jdeme rovmnou na věc!:
na
  1. místě se umístila keigii <3
  2. místě se umístila Evča
  3. místě se umístila R*rr~
Prosím aby si keigii <3 a Evča napsaly co chtějí jako cenu...=)) R*rr~ vyhrála týdení reklamu na mém blogu....Tak si napiš jestli máš nějaký speciální přání ohledně tý reklamy....=)

H@llO!

6. srpna 2010 v 16:10 | >>°°Pr!nc€$s*<<
Tak Vás tady zase všechny zdravím! =) Dneska tu máme další picty...Ale spíš mám nová affka tak se určo mrkněte! Jejich blogy sou fakt suprový! =) No a teď k dnešku....Mám připravenou bleskovku...Ale nevím jaký ceny za bleskovku....Neporadili by ste mi?...Děkuju! =)
Vaše >>°°Pr!nc€$s*<< =o*

I am sorry...

5. srpna 2010 v 19:24 | >>°°Pr!nc€$s*<<
Já vím, já vím...Omlouvám se že jsem včera nedorazila....Nemohla jsem....Sháníme nový auto a tak naši seděj každej večer na netu okukáváním aut takže jsem se sem včera neměla jak dostat....Tak mi to odpusťte....Zatím jsem přidala 2. kusovku ;) Mám taky nějaký novinky takže dneska se těšte! Ale dneska už opravdu! =) Tak zatím!
Vaše >>°°Pr!nc€$s*<< =o*

[YAMP]

4. srpna 2010 v 16:17 | >>°°Pr!nc€$s*<<
Ahoooj...Sem tu jen na hop a skok ;) Přidala sem obrázky a zase letííííím! =) Ale nebojte! Večer sem tu jako na koni! Mám nový affka tak se kdyžtak mrkněte ;) Jejich blogy sou moooc krásný...Tak se tu zatim mějte a smějte! =)
Vaše >>°°Pr!nc€$s*<< =o*

GOOg MOrn!nG

3. srpna 2010 v 11:50 | >>°°Pr!nc€$s*<<
Tagžé....Ahoj! =) Jak se máte?..=) Já moc dobře ne....Sem nastydlá takže furt jenom smrkám...=( No doufám že to bude co nejdřív dobrý...;) Asi by to chtělo nějaký novinky co?....Tak jak už ste si stačili asi všimnout tak mám 2 nové affka =o* Těm moc děkuju že se semnou spřátelili! =)) Taky sem přidala nový obrázky na téma "Mickey mouse!" ;) Možná že dneska ještě něco přidám...Teď jdu oběhnout affka...=) Tak zatím =)
Vaše >>°°Pr!nc€$s*<< =o*

Welcome!

2. srpna 2010 v 8:44 | >>°°Pr!nc€$s*<<
Ahoj, ahoj!...Chtěla bych na tomto blogu přivítat všechny, kdo se sem-ať už náhodou, nebo i jinak- dostal! =) O sobě se tady moc rozepisovat nebudu....Možná bude stačit že moje jméno je Kačka, ale na blogu mám nick >>°°Pr!nc€$s*<< =)) Tento blog není rozhodně můj první blog!....Asi před rokem jsem trpěla blogmánií a začala být trochu závislá....Tak jsem s tím zkončila....Nečekejte odemě žádné zázraky....Zas tak čikovná na tu grafiku nejsem.....O=D Nebudou tu žádné články ani fotky ani grafika s disney stars.....Ale přemýslím o tom, že založím sister blog pro funsite ;) Jak to bude s affilates?...Určitě je budu nabírat....Ale nebudu se spřátelovat s každým...Tak to bude asi tak pro začátek stačit....Předem děkuju návštěvníkům! =)
Vaše >>°°Pr!nc€$s*<< =o*
 
 

Reklama